Image credit: source

Bitcoin ve en büyük kripto paraların büyük yatırım getirileri, Ripple’daki işe alım çılgınlığı, Ethereum Blockchain’indeki oyunun son gelişmeleri ve daha fazlası ile burada kripto dünyasındaki en güncek kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler

DataLight’ın son kripto para araştırması

Kripto veri analizi platformu DataLight son araştırmasında, piyasaya sürülen bir kripto paraya ilk aşamada 100 dolarlık bir yatırım yapılsaydı bugün için ne kadar değerli olurdu, onu ortaya koyuyor. DataLight’a göre eğer ilk piyasaya sürüldüğünde Bitcoin’e yatırım yapılsaydı kâr getirisi 1,3 milyon dolar, ardından Ethereum’da 68.305 dolar ve Dash da 39.610 dolar olurdu. Verilere göre Bitcoin, piyasaya sürülüşünden bu yana güçlü bir performans sergiliyor.

Kaynak: DataLight

Bitcoin’in en üst seviye hamlesine rağmen, Binance Coin (BNB) bu yıl şu ana kadarki en büyük kazanan olarak listede ilk sırada yer aldı. CoinTimeMachine tarafından derlenen verilere göre, Binance Coin ilk 10 kripto para birimi içinde üst sıralarda yer alıyor ve ardından Litecoin, EOS, TRON, Cardano ve Bitcoin geliyor.

Listede Binance Coin lider

DataLight son araştırmasına göre en kârlı kripto paralar için 100 dolarlık bir yatırımın getirisi aşağıdaki kârlara yol açacaktır:

  • Binance Coin (BNB): 13.218 dolar
  • Ripple (XRP): 6.254 dolar
  • Stellar Lumens (XLM): 3.377 dolar
  • Monero (XMR): 2.045 dolar
  • Litecoin (LTC): 1.320 dolar
  • TRON (TRX): 1.140 dolar
  • EOS (EOS): 357 dolar
Kaynak: CoinTimeMachine

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler

MLB Crypto Baseball, oyunu Ethereum Blockchain’ine dayanıyor ve tüm dünyada kullanıcılarla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurmak için kullanabilirsiniz. Herkes bu servisi kullanarak kendi kripto figürleriyle oynayabilir. Oyunun ana yönü, MLB Crypto Baseball platformundaki her bir karşılaşmanın gerçek zamanlı olarak gerçek bir MLB maçına bağlanmasıdır. Bu şekilde, kullanıcının rakamları (tahsil edilecek) oyunlardaki performansları için istatistikler kazanacak. Oyuncu gerçek hayatta ne kadar iyiyse, figür o kadar iyi olur.

Bu yıl, şirket oyun kartlarını yeniledi, yeni oyun özellikleri ve daha fazlasını tanıttı. Ekip, ortalama fiyatının son birkaç ay boyunca istikrarlı bir şekilde arttığını söyledi. Ortalama MLBC rakamı Aralık ayından bu yana rakam başına 5 dolar artarak 22 dolar satıyor.

Ripple  (XRP)’a yönelik haberler

Ripple  (XRP) yeni bir iş ilanı ile web geliştiricisi arıyor. Toplamda San Francisco merkezli startup’ın, şirketin XRP ekosistemini güçlendirmeye odaklanan Xpring’deki iki pozisyon dahil olmak üzere 47 açık pozisyonu bulunuyor.

Litecoin (LTC)’e yönelik haberler

“Understanding Litecoin (Litecoin’i Anlamak)” kitabının yazarı ve BlockFuse’un baş işletme görevlisi Andrew Yang, Crypto Capital Venture ile bir röportaj için bir araya geldi. Röportajda büyük ölçüde, çevrimiçi bir konferans ve Lightning Network’e odaklanan bir hackathon olan Bolt-A- Thon ele alınıyor.

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler

Kripto destekli kredi verme platformu YouHodler, Stellar (XLM) için destek ekledi. Şirket ayrıca, Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, EOS, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’de teminat ile korunan ABD doları ve euro kredilerini de sunuyor.

TRON (TRX)’a yönelik haberler

TRON CEO’su Justin Sun takipçilerine 20 milyon dolar değerinde nakit para dağıtacağını ve 1 Tesla çekilişi yapacağını duyurdu. Görünüşe göre, bazı insanlar Justin Sun’un Twitter hesabının saldırıya uğradığını düşünüyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

(Excerpt) Read more Here | 2019-03-13 21:15:00

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here